Avaleht Ilu-uudised “Eesti tippmodelli” uus hooaeg algab täna Kanal 2s!
“Eesti tippmodelli” uus hooaeg algab täna Kanal 2s!

“Eesti tippmodelli” uus hooaeg algab täna Kanal 2s!

“Eesti Tippmodell” 2013 osalejad

Täna kell 21:30 jõuab Kanal 2 ekraanile põneva tõsielusaate “Eesti tippmodell” uus hooaeg. Kes on need 12 neidu, kes hakkavad võistlema oma unistuse nimel pääseda maailma moelavadele ja ajakirjade esikaantele!?

“Eesti tippmodelli” saatesse pürgisid sajad tüdrukud üle Eesti, kuid finaali pääses vaid 12 paremat, kelle hulgas on nii eestlasi, venelasi kui ka lätlanna. Tiheda sõela läbinud finalistide tõeline katsumus alles algab. Juba avasaates ootab neid ees rabav üllatus, mis lööb kogu kaardipaki sassi.

“Eesti Tippmodelli” võistlejad elavad kuu aega luksuslikus mereäärses villas külg-külje kõrval, lähevad läbi tulest ja veest, on silmitsi modellimaailma võlude ja valudega ning püüavad ellu jääda võistluslikus igapäeva-keskkonnas, kust vaid üks väljub võitjana. Igas saates läbivad nad erinevaid õppetükke –poodiumil kõndimine, professionaalne jumestuskoolitus, stilistika õppetunnid, stuudiopildistamine, telereklaamid jpm.

“Eesti tippmodell” 2013 kohtunikud

Võistlejaid hindavad ja õpetavad oma ala tuntuimad eksperdid ja moegurud. “Eesti Tippmodelli” saatejuht ja üks kohtunikest on tuntud moedisainer Liisi Eesmaa. Tema kõrval langetab saatuslikke otsuseid legendaarne moefotograaf Toomas Volkmann ja rahvusvahelise kogemusega tuntud moeajakirjanik Urmas Väljaots. Igas saates on ka külaliskohtunikud.

Pidev rambivalgus, ootamatu tähelepanu, uskumatuna näivad katsumused aga ka tüdrukute omavahalised suhted, koduigatsus ja üks suur unistus tulevikust! Vaid võitjale avaneb enneolematu võimalus saada jalg moemaailma tipptegijate uksevahele. Kes neist on väärt lepingut ühe hinnatuima agentuuriga Elite Model Management, kelle avastuste hulka kuuluvad supermodellid Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Heidi Klum ja Tyra Banks? Kellest saab järgmine “Eesti tippmodell”?

Põnev ja intrigeeriv “Eesti tippmodell” on Kanal 2s esmaspäeviti kell 21:30, kohe pärast armastatud kodumaist sarja “Naabriplika”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga