Avaleht Ilu-uudised Eesti moeloojate õhtukleidid Moekuulutaja punasel vaibal
Eesti moeloojate õhtukleidid Moekuulutaja punasel vaibal

Eesti moeloojate õhtukleidid Moekuulutaja punasel vaibal

Foto: Kertin Vasser

Sel nädalavahetusel toimusid Tartu Kaubamaja keskuses Moekuulutaja moeetendused, mis tõid publikuni põneva valiku parimatest sügistalvistest trendidest ning glamuurse galaetenduse kaunite õhtukleitidega Eesti parimatelt moeloojatelt nagu Aldo Järvsoo, Hanna Korsar, Pohjanheimo, Xenia Joost, Liisi Eesmaa, Iris Janvier ja Antonio.

Moekuulutaja avapauk käis juba 7. oktoobril, kui Tartu Kaubamaja kolmanda korruse aatriumis avati Eesti disaini paremikku esindav pop-up pood, kus oli esindatud näiteks Varkki, Kalle HT, Xenia Joosti, Karolin Kuusiku, Pohjanheimo, Marimo ja Iris Janvieri looming. Nädala keskel, 9. ja 10. oktoobril toimus esmakordselt üritus nimega Moekuulutaja Moekino, mis tõi kõikide filmi- ja moehuvilisteni PÖFFi moefilmide eriprogrammis suurt publikumenu nautinud filmid „Nägudest: supermodellid siis ja praegu“ (About Face: Supermodels Then and Now) ning “Jumal, päästa mu kingad!“ (God Save My Shoes).

11. oktoobril algas Moekuulutaja moeetenduste põhiprogramm, mille raames toimusid kahe päeva vältel erinevad laste-, meeste- ja naistemoe etendused, mis tõid moehuvilisteni parima valiku selle sügistalve trendidest. Moekuulutaja moenädala pärliks oli 11. oktoobri toimunud pidulik punase vaiba galaetendus, kus võis näha Eesti parimate moedisainerite õhtukleite.

GALERII
Fotod: Kertin Vasser

Gala

Laste, meeste ja naiste show

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga