Avaleht Ilu-uudised ERKI Moeshow 2014 piletid müügil homsest
ERKI Moeshow 2014 piletid müügil homsest

ERKI Moeshow 2014 piletid müügil homsest

ERKI piletipakk Foto: Lisett Kruusimägi
ERKI piletipakk
Foto: Lisett Kruusimägi

Igal aastal pikisilmi oodatud kultuuri- ja moesündmusele ERKI Moeshow 2014 saad osta pileteid alates 1. maist. Eesti Kunstiakadeemia fantaasiaküllane ja meeliärgitav suursündmus leiab aset 24. mail Kalevi spordihallis. ERKI Moeshow on täis inspiratsiooni, noort loomingut ning piiritut mängulisust, moeloojatelt nii Eestist kui ka välismaalt.

ERKI Moeshow on ajalooline ning ainulaadne nüüdseks juba 27. korda toimuv moeetendus Eestis. Eesti Kunstiakadeemia Disainiteaduskonna dekaani ja ERKI Moeshow 2014 žürii liikme Lylian Meistri sõnul on ERKI rutiinivaba, lisades: ,,See on alati vägev elamus ja kirega tehtud moeteater, suurepärane võimalus näha noorte moekunstnike ja -disainerite loomingu paremikku”.

ERKI käepael Foto: Allan Appelberg
ERKI käepael
Foto: Allan Appelberg

Pääsmeid ERKI Moeshowle saab hankida  koduleheküljelt. Täida ära vajalikud andmed, ning mine piletipakile järele Sinule sobivasse kaubanduskeskusesse SmartPOSTi sinisesse automaati.

Piletipakis olemas pilet-käepael, millega 24. mail sissepääse etendusele tagatud. Lisaks piletile leidub pakis head paremat Tradehouse’i, Trendexpressi, The Body Shopi, Sushihouse’i, Blistexi, Helosanilt, One Condomsi, EKA, Smartposti, ERKI Moeshow ning  Anne ja Stiil poolt.

Itella Smartpost Foto: Lisett Kruusimägi
Itella Smartpost
Foto: Lisett Kruusimägi

ERKI Moeshow pileteid saad osta kodulehelt 1. – 22. mai, piletipaki hind 13 €/koos afterparty pääsmega 16 €. Kohapeal käepaela hind 15 €, käepaela omanikule afterparty 5 €.

ERKI Moeshow afterparty toimub samuti Kalevi spordihallis. Lisainfot afterparty kohta leiad koduleheküljelt.

Sa jälgid ERKI Moeshowd facebookis ja ürituse lehel

 

 

Kommentaarid