Avaleht Ilu-uudised MAX&Co. esitles Tallinnas koolilõpukleitide erikollektsiooni
MAX&Co. esitles Tallinnas koolilõpukleitide erikollektsiooni

MAX&Co. esitles Tallinnas koolilõpukleitide erikollektsiooni

Foto: Kristina Nuut
Foto: Kristina Nuut

Itaalia juhtiv rõivabränd MAX&Co. esitles Tallinnas kokteili- ja koolilõpukleitide erikollektsiooni Notte.

Kevadisi kleiditrende tutvustas brändi Põhjamaade ja Baltimaade koordinaator Svetlana Blokhina, kelle sõnul äratab saabunud kevad ellu uutmoodi naiselikkuse, kus klassikalised lõiked kohtuvad kaasaegse stilistikaga ning särtsaka linnapreili garderoob on täis vintage inspiratsiooni.

“MAX&Co. sellekevadine Notte kapslikollektsiooni kaheksa kleiti on inspireeritud rabavatest 50ndatest, kuid kleitide disaini on lisatud tänapäevast energiat ja hoogsust,” ütles Svetlana Blokhina. Tema sõnul on MAX&Co. kapslikollektsioon mõeldud nii koolilõpuballideks kui ka suvepidudeks, kus saab ööläbi tantsida ning tunda ennast tõelise peokuningannana.

Nutikate Notte kokteilikleitide eripäraks on šikk ja skulptuurne haute couture’i vaimus lõige ning Itaalia rätsepa meisterlikkus, mille keskmes on omavahel oskuslikult kokkusobitatud erilised kangad, mustrid ja faktuurid. “Tänapäeva moes ongi uus naiselikkus vastuvoolu ujuv ning piire nihutav vabahing!” märkis Svetlana.

Moeesitluse video

[evp_embed_video url=”http://goodnews.ee/wp-content/uploads/videos/MaxCo 24.04.14. Notte collection Spring_Summer 2014.mp4″]

Moeesitluse pildigalerii

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

Fotograaf: Kristina Nuut
Video: Vladimir Kamensky
Make up: Glow Make up
Soengud: ilusalong Revaalia
Esitluse juht: Anatoli Ein
Muusika: DJ Peterson

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga