Avaleht Ilu-uudised ERKI Moeshow 2014 toimub Kalevi spordihallis
ERKI Moeshow 2014 toimub Kalevi spordihallis

ERKI Moeshow 2014 toimub Kalevi spordihallis

ERKI Moeshow2013 Raili Randmaa - Kevadsula Foto: Marleen Valdmaa
ERKI Moeshow2013
Raili Randmaa – Kevadsula
Foto: Marleen Valdmaa

Eesti Kunstiakadeemia suurim ja pikaajaliseima traditsiooniga demonstratsioonüritus, ERKI Moeshow, on kujunenud siinsel kultuurimaastikul üheks oodatuimaks moesündmuseks. See fantaasiaküllane etendus, mis näitab hetke põnevamaid noori loomeinimesi, ei ole enam silmapiiri taga. Langegu saladuseloor ning paljastugu koordinaadid, kuhu tuleb iga kunsti-, kultuuri- ja moehuviline 24. mail.

ERKI Moeshow toimub täiesti Tallinna kesklinnas, Kalevi spordihallis. ERKI Moeshow peakorraldaja Piret Mägi sõnul on Kalev just see õige koht, et ERKI Moeshow jälle üllataks, lisades: “Miks Kalevi Spordihall? Kes pakub, et tänapäeval võiks moedemonstratsioon toimuda spordihallis? Aga ERKI polegi tavaline ja ootuspärane. Pealegi selles hoones saame kohe ka afterparty teha..”

ERKI Moeshowle saab pileti osta kodulehelt alates 1. maist. Piletipakk, mis on täidetud igasuguse hea ja paremaga, jõuab pileti ostjani ise valitud SmartPosti automaati. Pileti aasta suurimale moesündmusele saab soetada vahemikus 1.-22. mai.

Külasta ka ERKI Moeshowd facebookis!

Lisainfot piletite kohta leiab kodulehelt!

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga