Avaleht Ilu-uudised GALERII! Ivo Nikkolo esinduskaupluses esitleti erikollektsiooni INdividuality
GALERII! Ivo Nikkolo esinduskaupluses esitleti erikollektsiooni INdividuality

GALERII! Ivo Nikkolo esinduskaupluses esitleti erikollektsiooni INdividuality

Foto: Meelis Tomson/Ivo Nikkolo
Foto: Meelis Tomson/Ivo Nikkolo

Eile esitleti Tallinnas Suur-Karja tänava Ivo Nikkolo esinduskaupluses Ivo Nikkolo erikollektsiooni  INdividuality, mis väljendab Ivo Nikkolo algupärast minimalismi ja puhast disainkäekirja kõige autentsemal viisil. Kollektsioon säilitab Ivo Nikkolo olemuse, kuid meelitab kandjat veelgi erilisemate kangaste ning põnevamate detailidega. 

Ivo Nikkolo INdividuality kollektsiooni disainikeel on inspireeritud spordist, täpsemalt tennisest – unikaalsetest disainidest õhkub tennisele ainuomast elegantsust ja klassikalist stiili. Kollektsioonile lisab põneva värviaktsendi praegu väga aktuaalne pronksjalt metalne toon.

Ivo Nikkolo disaineri Britta Laumetsa sõnul on INdividuality kollektsioon loodud enesekindlale ja julgele naisele, kellele meeldib oma välimusega katsetada. „Kollektsiooni rõivad on omavahel lihtsalt kombineeritavad ja sobivad kandmiseks nii igapäevaselt kui ka pidulikematel hetkedel.“

Erikollektsiooni võtmeesemetest rääkides toob Laumets esile lühikese valge kleidi: „Selle kleidi puhul kohtuvad elegants ja sportlikkus ning tulemus on oma lihtsuses on väga stiilne, naiselik ja uudne.“  Samuti viitab ta särkkleidile, mis on suvel tõeliselt tänuväärne rõivaese: „ Lihtne, mugav ning trendikas valik – pronksivärvi detailidega särkkleiti võib kanda nii kleidina kui ka pika pluusina pükste peal.“ Lisaks soovitab disainer tähelepanu pöörata T-särkidele, mida disainiti INdividuality kollektsiooni jaoks esmakordselt: „Kandes neid koos pronksivärvi volditud seelikuga on komplekt kindlasti silmapaistev ja moodne.“

INdividuality kollektsioon on limiteeritud kogustes müügil Ivo Nikkolo esinduskauplustes Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Tallinnas on kollektsioon värskelt saadaval Rocca Al Mare kaubanduskeskuse Ivo Nikkolo kaupluses ning brändi esinduskaupluses aadressil Suur-Karja 14.

Baltika Grupp on rõivakaubandusettevõte, mis opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani, Bastioni ja Ivo Nikkolo brände kuues riigis ning esindab Eestis ja Lätis Londoni meeste moebrändi Blue Inc London. Lisaks 126le kauplusele on Baltika brändide unikaalne moedisain saadaval e-poes aadressil www.andmorefashion.com.

VAATA GALERIID!
Fotod: Meelis Tomson/Ivo Nikkolo

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga