Avaleht Ilu-uudised HoseWear tuli välja uue tootega!
HoseWear tuli välja uue tootega!

HoseWear tuli välja uue tootega!

laptop-bag5-copy-600x600HoseWear on bränd, milles on kokku saanud heategu ning kvaliteetne toode. HoseWear tooted on valmistatud kellegi või millegi päästmisest ehk tuletõrjevoolikutest.

Ühe HoseWear toote sünni taga on pikk protsess. Protsess algab voolikute toomisest mõnest tuletõrjedepoost, sealt liiguvad voolikud HoseWear stuudiosse ja disainer vaatab, mis voolikust ning mida võimalik teha on. Mõnda voolikut on olemas ainult 1 rull, samas on teist voolikut pea 50 rulli, seega on esialgu vaja välja mõelda, millistest voolikutest saavad kotid ja millistest aksessuaarid. Kui kõik on selge, siis tuleb voolikud lahti lõigata, ära pesta ja triikida. Peale seda saab sellele materjalile uut elu andma hakata.

HoseWear on tulnud välja uue tootega, milleks on sülearvuti kott. Sülearvuti kott on valmistatud väga kvaliteetse vooliku materjalist, mis on ideaalne selleks, et hoida oma sülearvuti kuiv ja ohutu.

Sellel “Upcycled” sülearvuti kotil on sees ka lisataskud, kuhu mahuvad arvuti tarvikud või dokumendid. Õlarihm on kotil reguleeritav.

Sülearvuti kott on valmistatud kahest erinevast voolikust – nimelt on kasutatud välispindadel kollast voolikut ja sisekülgedel regulaarlset valget voolikut.

Iga kott räägib oma loo!

Lisainfot toodete kohta leiad siit- http://www.hosewear.com/product/laptop-bag/

Tuuli Mäemat
Ilu&Mood toimetaja

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga