1. Avaleht
  2. Ilu-uudised
  3. ILUS NAERATUS on edu esimene võti!
ILUS NAERATUS on edu esimene võti!

ILUS NAERATUS on edu esimene võti!

Soovitame tutvuda Olümpia hotellis asuva hambakliiniku Studio Dental Care hambakaunistustega.

Ilusatele hoolitsetud hammastele on võimalik asetada hambakaunistused. Kaunistused, mida Studio Dental Care kasutab, on spetsiaalselt ainult selleks otstarbeks valmistatud. Nad on mittetoksilised.
Selleks, et hambakaunistus püsiks aastaid, peab tal olema kerge kumerus ning kinnitatud voolava komposiittäidisega. Kaunistuse paigaldamiseks ei pea hammaste pindu mehhaaniliselt töötlema.
Pinnad puhastatakse hoolikalt ning valatakse kaunistuse alla veidi voolavat kompsiittäidist. Kaunistuse paikapanemise järgselt täidis valguskõvastatakse.

Hambakaunistusi on nii tüdrukutele kui poistele, meestele ja naistele. Panna võib kaunistusi igale hambale, kuid tavaliselt paigutatakse neid jäävhammastele alates 10. eluaastast. Väga populaarne on olnud rainbow kivike, aga palju on kasutatud heledat safiiri ja sinist zirconi.

Kui tekib soov kaunistust eemaldada, siis kristallikesi säilitada ei õnnestu, küll aga kullal kaunistused on tugevamad ning need saab patsiendile tagasi anda, et neid siis mingil hetkel uuesti kasutada.
Studio Dental Care paigaldab ka ehtsaid briljante:1 karaadilist ja 2 karaadilist. Kuna briljandid on koonusja kujuga, siis tuleb hamba pinda selleks väike süvend siiski teha. Hiljem saab süvendi täidismaterjaliga täita ja hamba ilme taastada.

Hambakaunistuste ning selle paigalduse hinnad leiad Studio Dental Care kodulehelt.

Lisainformtasioon:
http://www.studiodentalcare.eu/index.php?page=hambakaunistused-2

Head Uudised GoodNews