1. Avaleht
  2. Ilu-uudised
  3. Koos jõuludega läheneb ka MoeP.A.R.K. 2013 kavandite tähtaeg
Koos jõuludega läheneb ka  MoeP.A.R.K. 2013 kavandite tähtaeg

Koos jõuludega läheneb ka MoeP.A.R.K. 2013 kavandite tähtaeg

Sel aastal kümnendat juubelit tähistav üle-eestiline noorte moekonkurss MoeP.A.R.K. alustab taas ning ootab ka sel aastal osalema andekaid põhi- ja keskkooli noori ning tudengeid.

MoeP.A.R.K.i peakorraldaja Maren Vooglaine loodab, et juubeli-aasta MoeP.A.R.K. tuleb suurejoonelisem kui eelnevad. „Kindlasti panustame uuenduste peale ja tahame nii publikut kui osalejaid ka sel aastal üllatada.“

MoeP.A.R.K.i meeskond ootab moeloojate kavandeid hiljemalt 1. veebruariks, finaalipääsejad selguvad 10. veebruaril. Ära kahtle, vaid tegutse ja pane oma kavandid teele!

Konkurss toimub kolmes vanuserühmas: Noorem (7.-9. klass), Vanem (10.-12. klass) ning Tudengid (kuni 26.aastased ülikoolis õppivad noored)
Eelvoorus osalemiseks saada fotod või kavandid kahest riidekomplektist (kavand peab sisaldama ka näidismaterjale) aadressile: Paide Gümnaasium, Aiavilja tn. 3 Paide, Järvama 72712 märgusõnaga “Moe P.A.R.K.”
Ümbrikusse lisa oma nimi, õppeasutus, kus õpid ning klass/kursus, vanus, telefon, e-mail ning maakond. Samuti kollektsiooni iseloomustus (50-100 sõna), mis kirjeldab materjale, tehnikat ning ideed.

Reglemendiga saad tutvuda MoeP.A.R.K. 2013 blogis:http://moepark2013.blogspot.com/

Lisainfo moeloojale: moepark.moepark@gmail.com, 59074846 (Maren Vooglaine)
Hakka MoeP.A.R.K.i fänniks facebookis ja hoia end toimuvaga kursis: https://www.facebook.com/MoeP.A.R.K
MoeP.A.R.K valmib koostöös Paide Gümnaasiumi, Paide Avatud Noortekeskuse, Paide Kultuurikeskuse ja Paide Linnavalitsusega.

Head Uudised GoodNews