Avaleht Ilu-uudised Irina Autio võitis Schwarzkopfi Miss Palette tiitli
Irina Autio võitis Schwarzkopfi Miss Palette tiitli

Irina Autio võitis Schwarzkopfi Miss Palette tiitli

Schwarzkopf valis Eesti neidude seast kolmandat korda juuksevärvile Palette uue reklaamnäo. Võitja kuulutati välja eile, 29. augustil toimunud finaalüritusel Tallinnas Swissotelli restoranis The Quarter. Võitjaks tuli Tallinna neiu Irina Autio.

Miss Palette konkurss toimus Schawrzkopfi eestvedamisel Eestis juba kolmandat korda. Võistluse eesmärgiks oli leida silmapaistev ja kaunite juustega Eesti neiu, kes alates sügisest hakkab kaunistama Palette juuksevärvide reklaame Eesti naisteajakirjades. Võitja selgus neljakuulise otsingu tulemusel, kus oma roll oli nii veebihääletusel kui ka Eesti prominentidest koosneval žüriil. Võistluse võitis särav punapea Irina Autio.

“Konkurss oli unustamatu elamus! Teadsin, et sõbrad ja tuttavad toetavad mind, kuid nii suurt kaasaelamist ei julgenud ma oodata. Kõige enam üllatas suur poolehoid inimeste poolt, keda ma kohanud ei ole. Olen väga õnnelik, et olen nüüd Palette reklaamnägu ja tänan kõiki toetuse eest!” rääkis Irina Autio.

Konkurss sai alguse mais ja toimus Schwarzkopfi loodud rakenduses, kus Eesti neidudel paluti saata endast foto. Osavõtjaid oli 348 ning nendest üheksa parimat selgus rahva ja žürii koondhääletusel.

Finalistid said end kaamera ees proovile panna professionaalsel fotosessioonil. Võistlus jätkus profifotode põhjal veebihääletusega, kus osales üle 7000 hääletaja. Miss Palette otsingud kulmineerusid lõppüritusel, kus neiud pidid silmitsi seisma karmi žüriiga.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga