Avaleht Ilu-uudised MAAILMATASEMEL MOEEKSPERT EESTIS! Oksana Tanditi moesaade toob Tallinnasse maailmatasemel moeeksperdi
MAAILMATASEMEL MOEEKSPERT EESTIS! Oksana Tanditi moesaade toob Tallinnasse maailmatasemel moeeksperdi

MAAILMATASEMEL MOEEKSPERT EESTIS! Oksana Tanditi moesaade toob Tallinnasse maailmatasemel moeeksperdi

AnnaLebsakKleimans_foto_arhiiv10. septembril annab Baltika Kvartali Black Boxis seminari Anna Lebsak-Kleimans, rahvusvaheliselt tunnustatud moetööstuse ekspert ning International Fashion Consulting Groupi president. Seminarile eelnevad 8. ja 9. septembril Black Boxis Oksana Tanditi autorisaate „KREATIIV“ avalikud salvestused. Saade jõuab eetrisse sügisest ERRi uues venekeelses kanalis ETV+ ning Anna kanda on seal põnev moehariduslik rubriik „Mood – see on äri.“ Seminari toetab Baltika Group.

Anna Lebsak-Kleimans on kõrgelt hinnatud moekonsultant ning tunnustatud esineja maailmas, Venemaa maineka moeagentuuri International Fashion Consulting Group asutaja ja president. Üle 20 aasta kõiki tuntuimad selle regiooni moeloojaid nõustanud Anna on lisaks aidanud luua äri-, turundus- ja kommunikatsioonistrateegiaid Venemaa turule sisenevatele rahvusvahelistele moebrändidele.

Poolepäevasel seminar-workshopil keskendub Anna teemadele moebrändi loomine ja selle edu säilitamine läbi brändi elutsükli erinevate faaside, moeäri ja uue aja sotsiaalmeedia ning edukad e-kaubanduse strateegiad moebrändidele. Seminarile on oodatud moeäri saladustega tutvuma nii juba sellel alal tegutsevad moedisainerid ning turundus- ja müügipoole eest vastutajad kui ka moe- ja disainiala üliõpilased ning lihtsalt moevaldkonnast huvitatud. Seminar toimub inglise keeles.

Lisaks Anna Lebsak-Kleimansi loengutele saab seminaril osa ka paneeldiskussioonist „Eesti moe tulevikuvisioon“, kus osalevad Eesti moevaldkonna tunnustatud tegijad. Seminari ja ümarlauda modereerib Eesti üks  tuntumaid moeloojaid Oksana Tandit, kelle oktoobrist ETV+ kanalil algav moesaade „KREATIIV“ on ka ürituse üheks esitlejaks ning moeeksperdi maaletoojaks. „Keskendume vestluses teemale, kuhu liigub Eesti moevaldkond ning mida peaksid nii selles tegutsejad kui ka riik tegema, et mood kui üks põnevamaid loomemajanduse valdkondi Eestis areneks ning me ka välisturgudel paremini läbi lööksime,“ rääkis Oksana Tandit.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga