Avaleht Ilu-uudised AMANJEDA by Katrin Kuldma uue kollektsiooni esitlus restoranis Raimond
AMANJEDA by Katrin Kuldma uue kollektsiooni esitlus restoranis Raimond

AMANJEDA by Katrin Kuldma uue kollektsiooni esitlus restoranis Raimond

KashmiirpintsakAuto24 ringrajal toimuva Honour Club Estonia 2015 superautode show päädib 5.septembril meeleoluka gaalaõhtusöögiga Hedon Spa restoranis Raimond, kus üle maailma kokkusõitnud glamuursele seltskonnale esitletakse Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma. Moeetendust toetavad Honour Club Estonia ja eesti moe suursponsor Colonna Kinnisvara.

Katrin Kuldma loodud meeste ja naiste elustiilibränd Amanjeda on mõeldud neile, kes eelistavad parimat – autentset disaini, parima kvaliteediga materjale ja unikaalsust.  Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka made-to-measure teenusena Kentmanni 6 asuvast butiigist. 5.septembri õhtul tulevad esitlusele Amanjeda meeste kui ka naistekollektsioonid.

fw1Amanjeda meesterõivaste kollektsioone iseloomustavad maailma kangaparemik ja arhitektuurselt funktsionaalne disain. Taas on Amanjeda meestele mõeldud rõivakollektsioon Teie ees parimate kangavalikutega meie headelt partneritelt Loro Piana’lt ja Dormeuil’lt. Ainukesena Eestis pakub Amanjeda mõõduülikondadeks Ermenegildo Zegna luksuslike kangaste valikut.

Meestele pakub saabuva sügise värvigamma nii asjalikku summutatud monokroomiat kui julgeid koloriite. Valge betooni pehmele tonaalsusele lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid, lisaks puhtad sinised bordooaktsentidega.

Amanjeda naistele mõeldud rõivakollektsioonis on inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Klassikalised puuvillasärgid on kombineeritud nii igapäevakomplektidesse kui glamuursete täispikkade õhtuseelikute juurde. Klassikalise päevasärgid on uues kollektsioonis saanud ka vormistuse kleitidena. Amanjeda luksuslik sügis-talvine autorikollektsioon sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud komplekte.

fw2Moeshow toimub 5.septembril Pärnus Hedon Spa restoranis Raimond.

Algus kell 20.00, moeetendus kell 22.00.

Sündmusele on võimalik osta õhtusöögiga pilet (135.- kahele) või majutuspakett koos õhtusöögi ja moeetendusega. (230.- kahele).

Broneerida saab: kristel@honourclubevents.com

Kommentaarid