Avaleht Ilu-uudised Moekuulutajal saab teha tasuta fantaasiarikkaid fotosid
Moekuulutajal saab teha tasuta fantaasiarikkaid fotosid

Moekuulutajal saab teha tasuta fantaasiarikkaid fotosid

Moekuulutaja_kevad2015_foto_Maiken_StaakTartu Kaubamaja keskuses toimub täna ja homme kogu perele mõeldud Moekuulutaja üritus, kus ühe võimalusena saavad soovijad end tasuta lõbusatele fotodele jäädvustada. Püsti on pandud erinevate kujundustega fotoboksid, kus tehakse pere- ja portreepilte ning vahvaid lavastuslikke fotosid.

Korraldajate sõnul on keskuse II korrusel avatud kolme erineva kujundusega fotonurgad, kus saab valida klassikalisema portreepildi või lõbusa perepildi vahel, kõige põnevam on aga võimalus kehastuda metsaelukaks. Pildistama võib tulla üksinda, koos pere või sõpradega ning hiljem saab soovitud fotod alla laadida Tartu Kaubamaja keskuse Facebooki lehelt.

Tasuta fototeenust pakuvad Moekuulutajal Tartu fotograafid Kevin Amon, Gitta Veber ja Fotoelu stuudio. Fotoboksid on avatud täna, 13. märtsil kell 14-19 ning homme, 14. märtsil kell 10-15 Tartu Kaubamaja keskuse II korrusel.

Tartu Kaubamaja keskuses toimuv Moekuulutaja üritus pakub uudistamiseks nii värsket moodi kui põnevat meelelahutust. Täpsema kava leiad www.tartukaubamaja.ee

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga