1. Avaleht
  2. Ilu-uudised
  3. Schwarzkopf valib juba kolmandat korda Eesti neidude seast reklaamnägu
Schwarzkopf valib juba kolmandat korda Eesti neidude seast reklaamnägu

Schwarzkopf valib juba kolmandat korda Eesti neidude seast reklaamnägu

2016 võitja Merilyn-Saksing

Kolmandat korda valib Schwarzkopf Eesti neidude seast juuksevärvile Palette uue reklaamnäo. Kandideerima on oodatud kõik Eestimaa täisealised neiud, kes on uhked oma juuste üle ja soovivad jala modellimaailma ukse vahele saada. Võitja profifotod hakkavad Palette juuksevärvi reklaamnäona kaunistama Eesti suuremaid naisteajakirju.

Konkursil osalemiseks tuleb Schwarzkopfi Facebooki lehele kuni 26. juunini üles laadida oma lemmikfoto. Esimeses eelvoorus selguvad 10 poolfinalisti, kellest kolm valivad Facebooki kasutajad ja ülejäänud seitse Schwarzkopfi poolt määratud zürii.

Poolfinalistid kutsutakse professionaalsele photoshootingule, peale mida jätkatakse võistlemist peaauhinnale. Miss Palette 2017 kuulutatakse välja augustis toimuval finaalüritusel.

Annija Bērziņa, Palette juuksevärvide Baltikumi brändijuht: “Ootame väga kauneid Eesti naisi Palette näoks kandideerima. Eelneval kahel konkursil leidsime suurepärased modellid, kelle fotod Palette juuksevärvide reklaamikampaania osana Eesti naisteajakirju kaunistasid. Oleme näinud, et neidudele on konkursil osalemine heaks võimaluseks modellinduses läbi lüüa ning proffide käe all kogemusi koguda. ”

2014 võitja Reelika Bergman

Miss Palette konkurss toimus esmakordselt 2014. aastal. Esimese Eesti Miss Palette tiitli pälvis Reelika Bergman Valgamaalt. Teistkordselt toimus konkurss 2016. aastal ning võitjaks kuulutati kaunis Merilyn Saksing Jõgevamaalt.

Palette bränd kuulub Henkel Grupi kontserni ja on üks Eesti juhtivatest juuksevärvidest. Palette professionaalidel on enam kui 49 aastane kogemus 45 riigis üle kogu maailma. Eestis on müügil viis Palette’i alabrändi kokku 96 värvitooniga.

Head Uudised GoodNews