Avaleht Ilu-uudised WOW STUDIO SOOVITAB! Jumestaja Alla Uusleer jagab näpunäiteid
WOW STUDIO SOOVITAB! Jumestaja Alla Uusleer jagab näpunäiteid

WOW STUDIO SOOVITAB! Jumestaja Alla Uusleer jagab näpunäiteid

Alla Uusleer2013. aastast jumestamisega tegelenud Alla Uusleer on olnud modell ja nüüd on temast saanud ilulooja WoW Studios. GoodNews uuris noorelt jumestajalt selle ameti ja tema enda väikseid saladusi.

Miks valisid paljudest iluvaldkondadest just jumestamise?

Jumestamine on mulle alati meeldinud: kuna ma hakkasin juba 12-aastaselt modellindusega tegelema, siis hakati ka minule jumestust tegema. 14-aastaselt läksin esimest korda välismaale ja seal oli kogu jumestamine eriti lahe ja ka asjad olid kallimad: Chanel, Dior, Armani… Seega kasutan neid ka ise.

Mis on sinu kui jumestaja arvates suurimad apsud, mida inimesed enda jumestamisel teevad?

Suurim viga, mida tehakse, on jumestuskreemi valik ehk sobilikus oma nahavärvi, kulmu värvi ja kujuga.

WoW Studio4

Tihti räägitakse sellest, et meikimine ei ole nahale kuigi tervislik tegevus. Mida sina jumestajana ütled, kas on võimalik ennast meikida, seejuures nahka kahjustamata?

Mina ise isiklikult arvan, et nahal peab laskma vahel puhata, sest kui ennast iga kord meikida (mis on meie noorte seas väga popp), siis on nahk stressis ja ei saa piisavalt õhku, millest tulevadki näole igasugused vinnid.

WoW Studio2

Milline oleks sinu enda lemmik jumestusnipp, mida kindlalt julged ka teistele soovitada?

Teha piisavalt loomulik jumestus ehk jumestuskreem ja puuder, jumestada põsed, kulmud, ripsmed ja huuled ja kui on soovi, siis õrnalt lisada silmadele lauvärvi.

Rohkem infot WoW Studio kohta leiab SIIT!

WoW Studio

Joanna Müür

Kommentaarid