Avaleht Ilu-uudised Wow Stuudio omanik Kristina Toome: püsimeik teeb elu lihtsaks
Wow Stuudio omanik Kristina Toome: püsimeik teeb elu lihtsaks

Wow Stuudio omanik Kristina Toome: püsimeik teeb elu lihtsaks

Püsimeik pole enam ammu Eesti naiste seas tabu, kuid mida põnevat veel püsimeigiga teha saab peale püsivate kulmude või huulte?

„Lisaks kulmudele ja huultele on kindlasti väga populaarne teha silmalainerit. Vähem populaarsemad on rinnaoreooli või armide pigmenteerimine. Lisaks on võimalik püsimeigiga kanda näkku õrna põsepuna,“ ütleb Wow Stuudio omanik Kristina Toome.

Rinnaoreooli võib pigmenteerida iga naine, kes arvab, et oreoolil pole piisavalt pigmenti või siis soovib selle kuju muuta. Küll aga on suurem osa selle protseduuri soovijatest inimesed, kes on mõne õnnetuse või terviserikke tagajärjel oreooli ja nibu kaotanud või selle kuju on kahjustunud. Tänapäeval on võimalik oreooli pigmenteerida, jättes kolmemõõtmelise mulje, nagu inimesel oleks nibu.

Armide pigmenteerimise puhul tuleb teada, millise armiga tohib ja ei tohi tööd teha. Arm peab olema piisavalt vana, et nahk oleks valmis töötlemiseks. Kui tegemist on professionaalse meistriga, ei kujuta protseduur ohtu.

Ka rindadel ja armidel püsimeik kulub, aga aeglasemalt. Rindade puhul mõjutab püsimeiki vähem välisfaktoreid, näiteks päike. Väga palju oleneb püsimeigi kulumine inimese enda nahast.

Väga palju on inimesi, kes ei tea, et sellist protseduuri Eestis pakutakse. On palju selliseid, kes valehäbi pärast pelgavad protseduurile tulla, aga see pole kuidagi moodi tabu. „Need kliendid, kes käivad meie juures protseduuri saamas, muutuvad kindlasti palju enesekindlamaks enda keha suhtes,“ sõnab Kristina.

„Püsimeik teeb elu eelkõige lihtsaks, tõstab enesekindlust ja kindlasti aitab igas olukorras hea välja näha. Näiteks vihma käes ei kao silmalainer ja peale ujumist on samuti huuled ja kulmud ideaalsed. Milline naine ei tahaks homikul ideaalse meigiga ärgata ja vähem aega kulutada enda valmis seadmiseks?“ jätkab ta.

Püsimeigi protseduurile minnes tuleks kõigepealt hoolikalt valida meister. Soovitatav on korralikult välja puhata, vältida menstruatsiooniperioodi ja sel päeval kohvi joomisega veidi tagasihoidlikum olla.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga