Avaleht Ilu-uudised ERKI Moeshow 2015 piletid NÜÜD MÜÜGIL!
ERKI Moeshow 2015 piletid NÜÜD MÜÜGIL!

ERKI Moeshow 2015 piletid NÜÜD MÜÜGIL!

Foto: Cärol Ott
Foto: Cärol Ott

Eesti üks oodatumaid moesündmuseid ERKI Moeshow hakkab vaikselt lähemale jõudma. Juba täna, 5.mail, tulevad müügile ürituse piletid, et kõik soovijad jõuaksid ERKI Moeshow 2015-le 23. mail Noblessneri Valukojas.

ERKI Moeshow on pika traditsiooniga moeetendus, mis toimub sel aastal juba 28. korda ning mille publikuhuvi on aastatega üha suurenenud. Üritusel on näha noort teravat moeloomet nii Eestist kui ka lähiriikidest.

Pileti saad soetada minnes ERKI Moeshow kodulehele www.erki.artun.ee. Seal on ootamas ankeet, kus tuleb täita ära vajalikud andmed. Pärast täitmist saadetakse just Sinule sobivasse SmartPOSTi pakiautomaati ERKI piletipakk.

Karp sisaldab ka käepaela, millega saab siseneda 23.mail aset leidvale showle. Tee ERKIni aitavad üle elada Eesti Kunstiakadeemia, SmartPOST, Vipline, Maiasmokk, Bioconcept, Hagar, Blistex, Byphasse, Yatekomo, Garnier. Piletipaki tootenäidiste kokkupanemisel aitas ERKIt Testijulgelt.ee.

ERKI Moeshow teekonnale saad pileteid osta kodulehelt 5.-19.maini. Piletipaki hind on 17€, koos afterparty pääsmega 20€.

ERKI Moeshow afterparty toimub samuti Noblessneri Valukojas. Täpsema info avaldame peagi!

Vaata piletipaki tiiserit

Kommentaarid