Avaleht Ilu-uudised FOTOD! BATWOMAN – Tanel Veenre esitleb uut ehtekollektsiooni
FOTOD! BATWOMAN – Tanel Veenre esitleb uut ehtekollektsiooni

FOTOD! BATWOMAN – Tanel Veenre esitleb uut ehtekollektsiooni

Foto: Tanel Veenre
Foto: Tanel Veenre

Tuntud ehtekunstnik Tanel Veenre rõõmustab kõiki kaunite ehete hindajaid värske kollektsiooniga „BATWOMAN“. Käsitsi valmistatud salapärased öised tiivulised täiendavad aprillis ilmavalgust näinud rõõmsavärvilisi ehtekollektsioone Hobumarjad ja Paradiisiviljad ning efektsetes värvides tagasituleku teinud populaarseid Kõrvamarjasid.

„BATWOMAN on mõtteline jätk minu kolme aasta tagusele moe-ehete kollektsioonile Öölane, mis tookord leidis väga hea vastuvõtu. Nüüd on aga öised tiivulised tagasi hoopis müstiliselt salapäraste nahkhiirte kujul, mis sobivad suurepäraselt suveöödesse kandjat kaunistama,“ rääkis Tanel Veenre.

Kollektsioonis on materjalidena kasutatud väärispuitu ning iluduste sabad on sillerdavatest ehtekividest: mäekristallist, ametüstist, oonüksist. Kollektsiooni kuuluvad peale kõrvarõngaste ka kaelaripatsid ja mansetinööbid. Ehete hinnad jäävad vahemikku 35-175 eurot ning on saadaval nii Tanel Veenre veebipoes www.tvj.ee kui ka värskelt avatud Embassy of Fashion stuudiopoes (Tatari 6), kuhu võib tulla uudistama tööpäeviti kell 10-18.00.

Tanel Veenre on rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik, kelle omanäolise käekirjaga kollektsioone on tutvustatud ehtegaleriides üle maailma Berliinist Bangkokini ja Amsterdamist Santiagoni.

VAATA KOLLEKTSIOONI!

Fotod: Tanel Veenre

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga