Avaleht Nõuanded STIILISOOVITUSED! Oksana Tanditi stiilisoovitused koolilõpetajatele
STIILISOOVITUSED! Oksana Tanditi stiilisoovitused koolilõpetajatele

STIILISOOVITUSED! Oksana Tanditi stiilisoovitused koolilõpetajatele

_DSC7617-EditMoelooja Oksana Tandit soovitab koolilõpetajatel lähtuda oluliseks ürituseks rõivastuse ja jalanõude valikul oma isikupärast, aga ka julgeda erineda ning eelistada ühekordsele kiirmoele kvaliteetset Eesti disainerrõivast, mida hiljem veel aastaid erinevates stiilides kanda saab.

Tavapäraste lõpukleitide kõrval võiks kaaluda ka põnevaid alternatiive, mis rõhutavad kandja ainulaadset stiili ja ei jää kindlasti märkamatuks:

  1. Peokleidi asemel võiks mõelda hoopis trendikale jumpsuit’ile ehk kombinesoonile. Piduliku sündmuse puhul sobib hästi kvaliteetse siidi-elastaani segu, mis tagab rõiva hästi istuvuse ja mugava kandmise, olles siiski üritusele kohaselt elegantne. Juurde võib kandja soovist lähtuvalt sobitada nii kontsakingad kui ka näiteks põneva Eesti disainibrändi Uncle Paul trendikad meestemoest inspireeritud jalatsid.
  2. Moodne ja samas klassikaline on ilma varrukateta pikk vest, kombineeritud kas pükste või vestiga samas pikkuses kleidiga.
  3. Meremehestiil on suvistel üritustel alati kindel pilgupüüdja. Trenditeadlik valik on näiteks kaptenistiilis kleit või kelmikas bukleekleit, rõhutatud mereteemaliste detailidega.
  4. Ajatult stiilne on naiste- ja meestemoe elementide kombineerimine, tuues näiteks smokingi elemente kleiti või minnes üritusele hoopis valge smoking-stiilis pintsakuga.
  5. Kleidi puhul võiks lähtuda sellest, et see ei oleks ostetud vaid konkreetse ürituse tarbeks, vaid ka edaspidi kantav ja erinevaid stiliseeringuid võimaldav. Stiilse ja luksusliku üldmulje jätavad lisaks kvaliteetsetele materjalidele ka ootamatud lõiked ja põnevad detailid, näiteks avatud selg ja stiililt sobiv disainerehe. Pildil hõbedaselt helklev kleit Oksana Tanditi kollektsioonist „Piraat Alvilda“ koos Tanel Veenre ehtega kollektsioonist „Merihobud“.

Ka noormeestel soovitab disainer julgemalt pöörduda ekspertide poole, kes aitavad välja valida sobiva rõiva ning võimalusel kaaluda mõõtude järgi õmmeldud ülikonda. Hea alternatiiv on ka näiteks kandjale valmistatud stiilne pintsak või bleiser, mida saab pidulikumal üritusel kanda klassikalisemate pükstega, kuid mis sobitub suurepäraselt ka teksapükste ja sportlikuma stiiliga jalanõudega.

Lõpetamiste kuul ehk mais on võimalik Oksana Tanditi esinduspoes panna aeg kinni tasuta stiilikonsultatsiooniks ja individuaaltellimusteks, kontakteerudes e-posti aadressil info@oksanatandit.ee. Kohapeal olemas ka disaineri värske kevadine minikollektsioon tema loomingu modernsetest klassikutest, mis mõeldud just lõpetajatele.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Disaineri esindussalong asub Tornimäe 5, kuhu külastajad on lahkesti oodatud tööpäeviti kell 11-17.

VAATA GALERIID!
Fotod: Olga Makina, Kirill Gvozdev, Dmitri Gerasimov

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga